? WEBoMEET

تغییر فرایندهای کار و زندگی از حالت سنتی به مدرن، راهکارهای دیجیتال را بیش از پیش به زندگی ما وارد کرده است. یکی از نیازهایی که هنوز بطور کامل برطرف نشده (و چه بسا به دلایل انسانی، هیچگاه بطور مطلق حذف نشود) برگزاری جلسات غیرحضوری با همان مزایا و امکانات جلسات حضوری است. این نیاز، مخصوصاً با گسترده شدن دامنه جغرافیایی فعالیتهای کاری و آموزشی، امروزه به وضوح احساس می شود.

در حال حاضر، شبکه های اجتماعی تا حدودی قادر به پاسخگویی به برخی از جنبه های این نیاز هستند (از قبیل مکالمه تصویری، تبادل فایل، قابلیت ذخیره سازی، ...). اما تجمع کلیه امکاناتی که یک جلسه مجازی را قابل رقابت با یک جلسه حضوری کند، نیاز به زیرساختی حرفه ای دارد که "وبومیت" این مهم را به شما عرضه می کند.

وبومیت برند تجاری مرکزآموزش های الکترونیکی آریانا (وابسته به شرکت طراحی مهندسی آریانا شرق) می باشد.این شرکت فعالیت خود را از سال 1384 در زمینه ارائه راهکارهای مبتنی بر خدمات ارزش افزوده ارتباطی و فناوری اطلاعات و ارتباطات با حمایت مرکز رشدICT پارک علم و فناوری آغاز نموده است.
 

وبومیت به شما کمک می کند تا:
- جلسات کاری با حداکثر کارایی جلسات حضوری، اما بدون نیاز به جابجایی فیزیکی مدعوین و اتلاف زمان در ترددهای شهری و بین شهری برگزار شود؛
- کل روند برگزاری جلسه از ابتدا تا انتها بصورت صوتی و تصویری مستند شده و در اختیار حضار قرار گیرد و نیاز به تنظیم وقت گیر صورتجلسات متنی نباشد.
- کلیه خدمات مورد نیاز برای برگزاری دوره های آموزشی غیرحضوری (اطلاع رسانی، ثبت نام، منابع آموزشی، حضور و غیاب، پشتیبانی شرکت کنندگان، ...) بصورت متمرکز در اختیار برگزارکننده باشد.

کلیه موارد فوق با کمترین سطح امکانات شامل رایانه یا گوشی هوشمند و با داشتن اتصال اینترنت با حداقل سرعت 128K قابل پیاده سازی و اجرا خواهد بود.

پویایی

پویایی

نوآوری

نوآوری

تجربه

تجربه

 

Back to Top